Osobní terapie - celková 

Součástí této terapie je energetické čištění celého energetického systému včetně čaker, práce s myšlenkou a emocí, odžitou karmou.

Vytvoření mapy za pomoci techniky Hóoponopono na danou, v životě momentálně k řešení zvolenou, tématiku - její sestavení, vyčištění a následné spuštění do života. 

Délka terapie: 3 - 4 hodiny 

Cena: 4000,- Kč

 

Osobní terapie - energetická

 
Čištění energetického systému, aury, práce s myšlenkou a emocí.
Délka terapie: 1-2 hod
Cena: 1000,-/hod
 
 

Uvolňující energetické masáže hlavy a šíje

 

 

Techniky, které používám

 

  • LTVJ - technika zkoumající Vaši osobnost na všech úrovních - fyzické, duchovní, emocionální a mentální... Tato metoda vyhledá, vyčistí a s laskavým svolením nejvyšší lásky odvede disharmonické vjemy, které mohou být jádrem Vašich problémů.
  • Hóoponopono - zjednodušeně znamená možnost narovnat, či napravit chybu pomocí Božské myšlenky a slov. Hóoponopono je způsob jak uvolnit energii bolestných vzpomínek z minulosti, které vyvolávají nerovnováhu a později i nemoc. Nejdůležitější je s láskou převzít zodpovědnost za své činy, myšlenky a celý svůj život.
  • Kvantové unášení - tato technika používá tu nejčistší energii - přímo ze zdroje. Je velmi jednoduchá, účinná a může ji omezit jen nedostatek naší kreativity. Můžete se ji naučit sami i během terapie.